Співробітники


emplЛюди – головне та найвагоміше надбання Товариства. Їх професіоналізм – фундамент нашого розвитку.

В складі Товариства працюють справжні професіонали, корифеї будівельної справи, визнані Майстри організації процесів, відповідно яких законодавством передбачено проведення експертизи.

Наші фахівці – наша конкурентна перевага на ринку надання експертних послуг.
Серед працівників та експертів Товариства переважна більшість співробітників, які мають більше ніж 25-тирічний досвід практичної роботи в галузі, отримали і мають у своєму виробничому та професійному доробку вагомі державні нагороди та галузеві відзнаки.

П’ять працівників Товариства відзначені Почесним званням Заслужений працівник галузі.

Ми завжди пам’ятаємо про те, що успіх нашої діяльності безпосередньо залежить від прагнення наших експертів бути найкращими у своїй галузі. Тому в Компанії ми створюємо такі умови, щоб кожен член нашої Команди міг якомога повніше реалізувати свій особистісний, інтелектуальний і професійний потенціал. Компанія піклується про своїх Людей, цінує їх здібності і заохочує ініціативу.

Професійна порядність – основа нашого успіху.

Наш бізнес визначають Закон і клієнт. Законні потреби клієнта – це наші завдання і потреби.Ми будуємо стосунки з клієнтами на принципах довіри, довгострокової співпраці, поваги і виконання взаємних зобов’язань.

Чесність – головна цінність бізнесу.

Чесність в думках, судженнях, вчинках і справах – це наше кредо. Підтримувати високі етичні стандарти, що віддзеркалюють надійність, чистоту і прямоту у взаємовідносинах, ми вважаємо своїм обов’язком. Чесність – основний актив нашої Компанії. Кожне рішення, прийняте в процесі роботи, засноване на принципах професійної гідності, чесності і відкритості. Нам вірять – і ми з доблестю виправдовуємо цю довіру.