Проекти


Серед наших клієнтів – провідні забудовники Києва і України, Корпорації, Компанії та об’єднання підприємств будівельної галузі, які сукупно зводять більше, ніж 55% житла, яке нині будується в столиці України.

З товариством «Укрекспертиза в будівництві» активно співпрацюють виконкоми міських, селищних і сільських рад багатьох областей України, учбові заклади, науково-дослідні та проектні інстититути, розробники проектно-кошторисної документації та багато інших підприємств і установ, які виконують функції замовника, або наділені відповідними законними повноваженнями представляти інтереси замовника при проходженні експертизи проектної документації.

Ми щиро вважаємо кожного замовника наших послуг рівним серед рівних, і виключно з цих міркувань, за відсутності можливості представити на сторінках цього видання всіх наших партнерів, свідомо не віддаємо переваги жодному з них.

За фахову майстерність та визнання Товариства говорять цифри та факти. У 2015 році силами нашої організації виконано експертизу проектів та кошторисної документації, що розроблена на понад 18 відсотків усіх обсягів будівельно-монтажних робіт по Україні.

В розрізі обсягів експертних робіт за категоріями складності об’єктів та за напрямами проведення експертизи, реальну картину наданих послуг наглядно ілюструють діаграми: