Партнери


«ТОВ «УКРЕКСПЕРТИЗА В БУДІВНИЦТВІ» є дійсним членом Конфедерації будівельників України, приймає активну участь в розробленні інструктивно-нормотворчої бази будівельного законодавства України.
KBU


Shield Law Consulting Firm

Shield Law Consulting Firm – юридична консалтингова компанія, яка надає комплексне юридичне обслуговування Вашого бізнесу і спеціалізується на взаємодії з контролюючими органами.

Наша компанія пропонує абонентське обслуговування в разі відсутності у Вас власних юристів, а при наявності таких – готова посилити їх «обороноздатність» і допомогти у вирішенні найбільш складних питань, які потребують детального вивчення і спеціальних знань.

У своїй роботі ми враховуємо специфіку бізнесу клієнта і керуємося індивідуальним підходом до кожної справи.

Здійснюючи юридичний супровід господарської діяльності, Shield Law Consulting Firm націлена на досягнення тільки якісного результату. Пріоритетами для компанії є висока якість послуг, що надаються, вирішення питань клієнтів оперативно і в повному обсязі.

Особливу увагу в своїй роботі ми приділяємо ретельної і детальної обробці методів вирішення поставлених завдань найбільш ефективним способом, заснованої на застосуванні чинного законодавства та судової практики.

Shield Law Consulting Firm зацікавлена в довгостроковому співробітництві, тому наші фахівці допоможуть Вам не просто усунути наслідки тих чи інших проблем, а ліквідувати першопричини, які привели до таких наслідків, і попередити їх виникнення в майбутньому.

Вибір Shield Law Consulting Firm – це впевнені дії у правовому полі!